→[[Armageddon]]: Templated for easier user editing
(Idea revision) |
(→[[Armageddon]]: Templated for easier user editing) |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
|'''5.3 Yards''' | |'''5.3 Yards''' | ||
|} | |} | ||
{| | {{Skill Progression | ||
|header=Fire Damage | |||
|25-75 | |||
|40-91 | |||
|55-107 | |||
|70-123 | |||
|85-139 | |||
|100-155 | |||
|115-171 | |||
|130-187 | |||
|150-209 | |||
| 25-75 | |170-231 | ||
|190-253 | |||
| | |210-275 | ||
|230-297 | |||
| | |250-319 | ||
|270-341 | |||
| | |290-363 | ||
|- | |315-390 | ||
|340-417 | |||
| | |365-444 | ||
|390-471 | |||
| 115-171 | }} | ||
<br /> | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| 230-297 | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 365-444 | |||
| 390-471 | |||
< | |||
<noinclude>{{Skill navbox}} | <noinclude>{{Skill navbox}} | ||
{{Skill navbox druid}} | {{Skill navbox druid}} | ||
