m
no edit summary
No edit summary |
mNo edit summary |
||
| (3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 18: | Line 18: | ||
!Price | !Price | ||
!qlvl | !qlvl | ||
|- | |||
|[[Image:D1-a-cape.gif]] | |||
|'''Cape''' | |||
|align="center"| 1 - 5 | |||
|align="center"| 12 | |||
|align="center"| -- | |||
|align="center"| 10 | |||
|align="center"| 1 | |||
|- | |- | ||
|[[Image:D1-a-rags.gif]] | |[[Image:D1-a-rags.gif]] | ||
| Line 25: | Line 33: | ||
|align="center"| -- | |align="center"| -- | ||
|align="center"| 5 | |align="center"| 5 | ||
|align="center"| 1 | |align="center"| 1 | ||
|- | |- | ||
| Line 106: | Line 106: | ||
|align="center"| 2,300 | |align="center"| 2,300 | ||
|align="center"| 15 | |align="center"| 15 | ||
|- | |||
|[[Image:D1-a-breastplate.gif]] | |||
|'''Breast Plate''' | |||
|align="center"| 20 - 24 | |||
|align="center"| 80 | |||
|align="center"| 40 Str | |||
|align="center"| 2,800 | |||
|align="center"| 16 | |||
|- | |- | ||
|[[Image:D1-a-splintmail.gif]] | |[[Image:D1-a-splintmail.gif]] | ||
| Line 114: | Line 122: | ||
|align="center"| 3,250 | |align="center"| 3,250 | ||
|align="center"| 17 | |align="center"| 17 | ||
|- | |- | ||
|[[Image:D1-a-fieldplate.gif]] | |[[Image:D1-a-fieldplate.gif]] | ||
| Line 128: | Line 128: | ||
|align="center"| 75 | |align="center"| 75 | ||
|align="center"| 60 Str | |align="center"| 60 Str | ||
|align="center"| | |align="center"| 4,600 | ||
|align="center"| 19 | |align="center"| 19 | ||
|- | |- | ||
