guest monsters added, moved from Zombie
(guest monsters added, moved from Zombie) |
|||
| Line 50: | Line 50: | ||
| 70-154 / 1173-1642 / 4464-8332 | | 70-154 / 1173-1642 / 4464-8332 | ||
| 30/Ral, 57/Um, 87/Zod | | 30/Ral, 57/Um, 87/Zod | ||
|- | |||
! colspan="5" | Guest Monsters (Act Five, NM/Hell only) | |||
|- | |||
| '''Cadaver''' | |||
| -- / 65 / 85 | |||
| -- / 16010 / 51195 | |||
| -- / 1515-2121 / 6182-8654 | |||
| -- / 63/Vex, 87/Zod | |||
|} | |} | ||
| Line 95: | Line 104: | ||
| '''Norm:''' 10%: 83 over 16s (5.2/sec)<br />'''Night: '''35%: 928 over 64s (14.5/sec)<br />'''Hell:''' 35%: 969 over 32s (30.3/sec) | | '''Norm:''' 10%: 83 over 16s (5.2/sec)<br />'''Night: '''35%: 928 over 64s (14.5/sec)<br />'''Hell:''' 35%: 969 over 32s (30.3/sec) | ||
| 236 / 1134 / 3498 | | 236 / 1134 / 3498 | ||
|- | |||
! colspan="6" | Guest Monsters (Act Five, NM/Hell only) | |||
|- | |||
| '''Cadaver''' | |||
| 3 / 3 / 3 | |||
| -- / 27-47 / 56-98 | |||
| '''Night:''' 35%: 1822-3644 over 64s, (28.5-56.9/sec)<br />'''Hell:''' 35%: 3300-6600 over 64s (51.6-103.1/sec) | |||
| -- / 1134 / 3498 | |||
|} | |} | ||
| Line 139: | Line 157: | ||
| 100 / 66 / 33 | | 100 / 66 / 33 | ||
| 50 / 40 / 25 | | 50 / 40 / 25 | ||
|- | |||
! colspan="6" | Guest Monsters (Act Five, NM/Hell only) | |||
|- | |||
| '''Cadaver''' | |||
| -- / 832 / 1568 | |||
| 25% | |||
| -- / 66 / 33 | |||
| -- / 40 / 25 | |||
|} | |} | ||
| Line 195: | Line 221: | ||
| 0% / 0% / 33% | | 0% / 0% / 33% | ||
| 70% / 80% / <font color="#FF0000">110%</font> | | 70% / 80% / <font color="#FF0000">110%</font> | ||
|- | |||
! colspan="7" | Guest Monsters (Act Five, NM/Hell only) | |||
|- | |||
| '''Cadaver''' | |||
| -- / 0% / 50% | |||
| -- / 0% / 0% | |||
| -- / 0% / 0% | |||
| -- / 0% / 50% | |||
| -- / 0% / 50% | |||
| -- / 80% / <font color="#FF0000">130%</font> | |||
|} | |} | ||
[[category:monsters]] | [[category:monsters]] | ||
[[category:undead]] | [[category:undead]] | ||
