m
no edit summary
(renamed ancients pledge) |
mNo edit summary |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
| Yes | | Yes | ||
| Yes | | Yes | ||
|- | |||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
