→Offense
| Line 100: | Line 100: | ||
| 18-22 / 33-55 / 63-104 | | 18-22 / 33-55 / 63-104 | ||
| 518 / 1247 / 3498 | | 518 / 1247 / 3498 | ||
|- | |- | ||
| '''Ice Boar''' | | '''Ice Boar''' | ||
| Line 118: | Line 112: | ||
| 20-26 / 34-56 / 65-106 | | 20-26 / 34-56 / 65-106 | ||
| 615 / 1287 / 3581 | | 615 / 1287 / 3581 | ||
|- | |- | ||
| '''Ice Spawn''' | | '''Ice Spawn''' | ||
| Line 136: | Line 124: | ||
| 23-29 / 37-60 / 65-106 | | 23-29 / 37-60 / 65-106 | ||
| 700 / 1386 / 3623 | | 700 / 1386 / 3623 | ||
|- | |||
! colspan="5" | Guest Monsters (Act Five, NM/Hell) | |||
|- | |||
| '''Slayer''' | |||
| 16-20 / 36-49 / 69-93 | |||
| 516 / 1152 / 3256 | |||
| 19-24 / 34-56 / 65-106 | |||
| 557 / 1267 / 3581 | |||
|- | |||
| '''Hell Spawn''' | |||
| 17-22 / 38-51 / 69-93 | |||
| 582 / 1206 / 3256 | |||
| 21-26 / 35-58 / 65-106 | |||
| 629 / 1326 / 3581 | |||
|- | |- | ||
| '''Greater Ice Spawn''' | | '''Greater Ice Spawn''' | ||
| Line 143: | Line 145: | ||
| 718 / 1405 / 3623 | | 718 / 1405 / 3623 | ||
|} | |} | ||
=Defenses= | =Defenses= | ||
