→Resist Fire
(→Vigor) |
|||
| Line 176: | Line 176: | ||
| 131 | | 131 | ||
|- | |- | ||
| +X% To Maximum Fire Res. | | +X% To Maximum Fire Res. (Active) | ||
| 1 | | 1 | ||
| 2 | | 2 | ||
| Line 197: | Line 197: | ||
| 19 | | 19 | ||
| 20 | | 20 | ||
|- | |||
| +X% To Maximum Fire Res. (Passive) | |||
| 0 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 3 | |||
| 3 | |||
| 4 | |||
| 4 | |||
| 5 | |||
| 5 | |||
| 6 | |||
| 6 | |||
| 7 | |||
| 7 | |||
| 8 | |||
| 8 | |||
| 9 | |||
| 9 | |||
| 10 | |||
|} | |} | ||
==Resist Cold== | ==Resist Cold== | ||
