→Level Information
No edit summary |
|||
| Line 22: | Line 22: | ||
| colspan="3" align="center" | [[Zombie]], [[Spike Fiend|Quill Rat]], [[Fallen]] (v1.10+) | | colspan="3" align="center" | [[Zombie]], [[Spike Fiend|Quill Rat]], [[Fallen]] (v1.10+) | ||
|- | |- | ||
| '''Possible Monster | | '''Possible Monster Groups:''' | ||
| align="center" | 3 | | align="center" | 3 | ||
| align="center" | 3 | | align="center" | 3 | ||
| Line 45: | Line 45: | ||
| '''Level Junctions:''' | | '''Level Junctions:''' | ||
| colspan="3" align="center" | [[Den of Evil]], [[Cold Plains]], [[Rogue Encampment]] | | colspan="3" align="center" | [[Den of Evil]], [[Cold Plains]], [[Rogue Encampment]] | ||
|- | |||
| '''Quests:''' | |||
| colspan="3" align="center" | -- | |||
|} | |} | ||
[[category:levels]] | [[category:levels]] | ||
