→The Spellbook
m (→Golem) |
|||
| Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| Healing | | Healing | ||
| | | Flash | ||
| Flame Wave | | Flame Wave | ||
| Bone Spirit | | Bone Spirit | ||
| Ring of Fire | | Ring of Fire | ||
|- | |||
| Heal Other | |||
| Lightning | |||
| Chain Lightning | |||
| Blood Star | |||
| -- | |||
|- | |- | ||
| Inferno | | Inferno | ||
